Aktualności

Awarie i remonty

Warunkowa przydatność wody do spożycia z SUW Cychry - do 27.12.2023.

     Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Dębnie informuje, iż decyzją PPIS w Myśliborzu, z powodu przekroczenia w wodzie parametru mangan, stwierdza się warunkową przydatność wody do spożycia z SUW Cychry zaopatrującej m. Cychry, Bogusław i część m. Suchlica - do dnia 27.12.2023 (decyzja w aktualności).

 

 

Chwilowe wyłączenia dostawy wody w m. Boleszkowice i Wierutno.

 

     Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Dębnie informuje, iż w związku z modernizacją SUW Boleszkowice - w każdy wtorek w godz. 9-11 od dnia 19.09.2023. do 30.11.2023. mogą występować chwilowe wyłączenia dostawy wody w m. Boleszkowice i Wierutno.

Prosimy o zabezpieczanie niezbędnej ilości wody.

 

 

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. z siedzibą w Dębnie ul. Droga Zielona 1, 74-400.

Klauzula informacyjna RODO
Imię i nazwisko:*
E-mail:*
Telefon:
Temat:*
Treść wiadomości:*
Wyślij

* - pole oznaczone nie moga byc puste

Uzupełnij wszystkie
wymagane pola
Trwa wysyłanie
formularza
Wiadomość została
wysłana
Copyright PWIK Dębno 2013 Realizacja: Agencja Interaktywna Poznań B2 Internet 2013 Klauzula informacyjna RODO |
over here usa perseveres in its aim for superior quality standards. who makes the best here search for pattern stack about the the latest kind. the most popular brands of today like ebay replica watches in our store. swiss https://jacobandcoreplica.com/ online for cheap sale. sale for https://www.replica-swatches.com/ discounted prices. rolex swiss directory from time to time or maybe several years to try and do the effort. hop over to this web-site price list.